Další

Nejlepší příprava na všechny průkazy VMP spolu s 36 kurzy ročně a osmi školními loděmi.

Pronájem lodí

logo.dovolenaslodi

Lodě, hausbóty, jachty, dovolená na palubě zážitků.

                             dovolenaslodi.cz

      Prožijte s námi zcela neopakovatelné chvíle originální lodní dovolené. Staňte se kapitánem vlastní lodě a vyražte na objevnou plavbu po evropských řekách, starobylých plavebních kanálech, grachtech, jezerech a lodních průplavech. Nabízíme Vám pestrou směsici pronájmů stovek typů lodí, jachet a hausbótů v mnoha evropských přístavech od tradičního Holandska, Francie či Itálie až po vzdálenější Skotsko, Irsko nebo Portugalsko. K řízení lodí a hausbótů není nutné vlastnit žádný lodní průkaz či skládat jakékoliv zkoušky. Rovněž není potřeba ani žádná předchozí lodní praxe. Naše lodě a hausbóty jsou vhodné pro všechny milovníky originální dovolené bez rozdílu věku.

 

 Pronájmy lodí a hausbótů:

      Holandsko, Francie, Belgie, Itálie, Irsko, Anglie, Skotsko, Německo, Polsko, Španělsko, Portugalsko - to všechno jsou země, kde si můžete pronajmout loď (hausbót) a vyrazit vstříc lodnímu dobrodružství, aniž byste museli vlastnit kapitánský průkaz či skládat jakékoliv lodní zkoušky. Vyzkoušejte poklid skrytý v symbióze s vodou - všechna plavidla jsou vybavena pro dlouhodobý pobyt v naprostém komfortu. Jako byste jeli do velice dobře vybaveného bungalovu - kompletně vybavené lodní kuchyně, WC, sprchy, samostatné kajuty, společenské místnosti, vytápění, letní paluby pro opalování... Aktivní dovolená plná zážitků v naprostém pohodlí, to je dovolená s lodí. Z paluby pronajmuté lodě i důvěrně známá místa vypadají jinak. Tak trošku jiné poznávání, tak trochu jiná dovolená pro všechny s mokrou duší...

 

       dovolenaslodi.lod

 

O nás:

     Společnost SP Praha je ryze českou společností s dlouholetou tradicí. V rámci lodní cestovní kanceláře nabízíme pronájmy široké palety plavidel ze stovek evropských přístavů, na jejichž palubách můžete strávit jedinečné chvíle Vaší úžasné dovolené. K řízení těchto lodí nepotřebujete žádný průkaz ani zkoušky.

 

Více informací na: www.dovolenaslodi.cz

 

 

                           logo.dovolenaslodi

 

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
:
Všechny položky jsou povinné

Vytvořilo Anawe