Další

Nejlepší příprava na všechny průkazy VMP spolu s 36 kurzy ročně a osmi školními loděmi.

Relevantní

usebnice.skripta

Potřebujete se připravit na teoretické zkoušky Vůdce malého plavidla skládané na Státní plavební správě? Nebo jen proniknout do tajů pravidel lodního provozu či si tato pravidla formou testu připomenout? Pak je zde e-shop právě pro Vás.

Dvě nejnovější publikace na českém trhu vydané pro rok 2017/2018 obsahují soubory otázek a další informace dle rozsahu, který Vás zajímá: knížka „Vůdce malého / rekreačního plavidla“ pro vedení motorových plavidel (vnitrozemská plavba, soubory testových otázek s vyobrazeními a správnými odpověďmi) a druhá publikace „Vůdce rekreačního plavidla moře + Vůdce malého plavidla plachty“ rozšiřuje záběr na příbřežní plavbu či vedení plachetnic (opět včetně všech zkušebních otázek, vyobrazeních, správných odpovědí a kompletního textu Mezinárodních pravidel pro zabránění srážkám na moři COLREG).

Za 280, resp. 265 Kč máte jistotu platného aktuálního znění, které řada dosud prodávaných publikací z minulých již neobsahuje a může být pro čtenáře velmi zavádějící. „Ten, kdo nemiluje knihu, nemiluje moudrost. Ten, kdo nemiluje moudrost, stává se hlupákem.“ A nemusíte knihy přímo milovat, aby Vám uvedené aktuální publikace více než dobře posloužily.

Příspěvek do diskuze
:
:
: *Vyplňte tento kód: 365 (slouží k ochraně proti komentářovému spamu)
:
Všechny položky jsou povinné

Vytvořilo Anawe